تعرفه تبلیغات | فست مد

تبلیغات در فست مد
تعرفه های درج تبلیغات در مجموعه سایت فست مد

A1
تبلیغات بنری ( در سایت )
منوی وسط بالای صفحه
60×468
مدت متغیّر
قیمت انتخابی
A2
تبلیغات بنری ( در سایت )
بالا ، منوی سمت راست
240×120
مدت متغیّر
قیمت انتخابی
A3
تبلیغات بنری (در انجمن )
قسمت بالا زیر هدر سایت
468x60
مدت متغیّر
قیمت انتخابی
A4
تبلیغات بنری ( در انجمن )
قسمت بالا زیر هدر سایت
468x60
مدت متغیّر
قیمت انتخابی

تخفیفات در تبلیغات

1. در هرماه که به ماندن تبلیغات شما در سایت اضافه شود 1000 تومان از مبلغ کاسته می شود و اینگونه خودتان می توانید از لیست پایین صفحه زمان آن را انتخاب کنید که هر ماه که بیشتر شود 1000 تومان کم می شود.

قوانین پذیرش آگهی

1. محتوای آگهی باید مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد لذا از پذیرش آگهی های مغایر با شئونات اسلامی و قانون اساسی معذوریم.
2. در صورتی که محتوا آگهی یا فعالیت سایت براساس نظر وزارت ارشاد نیازمند مجوز خاصی باشد (مانند مجوزهای صنفی) آگهی دهنده میبایست آنها را کسب و در صورت لزوم ارائه کند.
3. در صورت تغییر در ماهیت سایت آگهی دهنده در زمان نمایش اگهی در سایت، بدون هماهنگی یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات در فست مد باشد نمایش آگهی بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد و سایت فست مد هیچ مسئولیتی در قبال عودت وجه ندارد.
4. قبل از انجام تبلیغ آدرس وب سایت یا محصولی را که مایل به تبلیغ آن هستید در اختیار ما قرار دهید تا آنرا از جهت تطابق با قوانین سایت مورد بررسی قرار دهیم.
5. مسئولیت شعارها، مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده میباشد و تصاویر یا محتوای آگهی می بایست مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.
6. فرمت های مورد پذیرش به صورت PNG,JPG,JPEG,GIF حداکثر حجم آن 200 کیلوبایت می باشد.
7. نمایش آگهی بعد از تایید پرداخت صورت می پذیرد.
8. مسئولیت آگهی بر عهده سفارش دهنده می باشد و فست مد نسبت به آن هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
توجه : - حتما قبل از واریز وجه از خالی بودن جایگاه انتخابی و مطابق بودن آگهی خود با قوانین سایت اطمینان حاصل کنید در غیراین صورت هیچ مسئولیتی متوجه فست مد نخواهد بود و وجه واریزی به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی برگشت داده نمیشود فست مد هیچ مسئولیتی نسبت به اختلال در سایت آگهی دهنده یا لینک های متصل به آگهی ندارد و قطعی یا اختلال در لینک متوجه سفارش دهنده تبلیغات است امکان تغییر روز و تعداد نمایش یا ویرایش بسته های نمایشی وجود ندارد و تمام سفارش دهندگان موظف به انتخاب یکی از بسته های تبلیغاتی می باشند
- تمامی دنبال ها از آدرس ایمیل fastmod.ir@gmail.com صورت می گیرد.

سفارش آگهی